Obrotnice reklamowe

Obrotnice

Reklama jest bardziej skuteczna, gdy jest ruchoma. Wykonujemy obrotnice reklamowe dostosowane do Twoich wymagań i funduszy. 

+ 48 609 573 298

Rodzaje Obrotnic

Obrotnice Mikro

Jest elegancką prezenterką reklamową o prędkości obrotowej około 2 obrotów na minutę. Talerzyk ma kształt koła o średnicy 7 cm. Podstawka może być okrągła, owalna lub sześciokątna. Talerzyk może być zamocowany osiowo względem podstawki lub asymetrycznie. W ofercie znajduje się również miniobrotnica z podświetlaniem. 

Obrotnice Mini i Ideal

Obrys ramion obrotnicy wynosi 30 cm (Mini) lub 40 cm (Ideal). Obrotnica kręci się ze stałą prędkością obrotową około 3-4 obrotów na minutę. Na obrotnicy można umieścić eksponat o wadze do 20 kg (Mini) lub do 200 kg (Ideal). Standardowo wykonywana jest w kolorze czarnym. Inny kolor można uzgodnić przy zamówieniu. Ta obrotnica jest wykonywana w dwóch wersjach z wyprowadzonym napięciem na część obrotową i bez napięcia. Napęd jest zasilany z sieci 220 VAC. Moc pobierana z sieci przy maksymalnym obciążeniu wynosi 40 VA.

Obrotnice Eureka

Jest to obrotnica do prezentacji samochodów osobowych. Maksymalny udźwig obrotnicy wynosi 1800 kg. Obrotnica kręci się ze stałą prędkością obrotową równą 1 obrót na minutę. Zasilana jest z sieci 220 VAC. Maksymalny pobór mocy wynosi 60 VA. Obrotnica jest łatwa w demontażu. Najazdy mogą być przystosowane do różnych rozstawów kół. Zakres regulacji rozstawu przód/tył wynosi od 203 cm do 305 cm, a szerokości od 94 cm do 160 cm.

obrotnica reklamowa

nasze produkty i usługi

^

Enkodery

Nasi dostawcy gwarantują znakomitą dokładność enkoderów. Posiadamy szeroki asortyment enkoderów zarówno optycznych, jak i magnetycznych.

^

Obrotnice i rollpostery

Reklama jest bardziej skuteczna, gdy jest ruchoma. Wykonujemy obrotnice reklamowe dostosowane do Twoich wymagań i funduszy.

^

Czytniki i interpolatory

Pomożemy Ci dobrać odpowiedni czytnik 1-, 2-, 3- lub 4-osiowy do Twojego sprzętu. W swojej ofercie mamy również interpolatory i interfejsy TTL/HTL.

^

Akcesoria

Posiadamy również konwertery sygnału, sprzęgła oraz szeroki wachlarz wtyczek.

^

modernizacja

Przywrócimy sprawność Twoich maszyn. Mamy prawie 30-letnie doświadczenie w modernizacji obrabiarek konwencjonalnych oraz sterowanych numerycznie.

^

renowacja sterowania

Zwiększamy dokładność urządzeń, montujemy sprawdzone systemy CNC. 

^

Naprawa i konserwacja obrabiarek

Kasujemy luzy, wymieniamy podzespoły,  poprawiamy geometrię tokarek i  wytaczarek. Zabezpieczamy obrabiarki przed uszkodzeniami  mechanicznymi i termicznymi.

^

diagnoza

Oceniamy stopień zużycia podzespołów, śrub, łóż.     

Nie znalazłeś interesującej Cię usługi lub potrzebnego produktu?

 

  Skontaktuj sięz nami:
  +48 609 573 298

tech@enkodery.krakow.pl

  Od 1992 roku na rynku

  Od 1992 roku specjalizujemy się w automatyce przemysłowejPrawie trzydziestoletnie doświadczenia sprawia, że wyróżniamy się na tle konkurencji, a Państwu dajemy pewność, że zlecone nam zadania będą spełniały wymagania.

  Wykonujemy:

  • nawijarki sprężyn,
  • renowacje piecy,
  • monitoring linii przemysłowych,
  • renowacje sterowania
  • montaże systemów pomiarowych. 

   

  Zajmujemy się również sprzedażą enkoderów obrotowych i liniowych (HEIDENHAIN, Lenord+Bauer, Precizika, SINO, Atek, LARM).

  Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem enkoderów firmy Precizika.

  HEIDENHAIN encoders
  Lenord+Bauer
  Atek enkodery

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas

  4 + 8 =