liniał

Liniały

(enkodery liniowe) 

Posiadamy szerką gamę liniałów magnetycznych oraz optycznych. Liniały sprawdzają się w pomiarze przemieszczenia liniowego. W naszej oferice znajdziesz również czujniki pomiarowe zapewniające wysoką dokładność w całym zakresie pomiarowym.

+ 48 609 573 298

Akcesoria

czytniki i interpolatory

Pomożemy Ci dobrać odpowiedni czytnik do Twojego sprzętu, tak aby sygnał liniału był odpowiednio interpretowany przez czytnik. W swojej ofercie mamy również interpolatory i interfejsy TTL/HTL.

taśmy Magnetyczne

Nowoczesne listwy magnetyczne pozwalają na dokładny pomiar bardzo długich posuwów, a profile aluminiowe zapewniają stabilność i trwałość taśmy pomiarowej. W naszej ofercie znajdziesz taśmy magnetyczne o dokładności do +/-15 µm/m. Z powodzeniem montujemy taśmy magnetyczne na obrocie stołu bez martwego punktu pomiarowego. 

wtyczki i przewody

Posiadamy szeroki wachlarz wtyczek i przewodów enkodrowych. Dobierając przewód należy zwrócić uwagę na maksymalną dopuszczalną długość przewodu oraz ustalić, czy nie potrzebuje on zabezpieczenia przed uszkodzeniem mechanicznym w postaci uzbrojenia.

liniał

nasze produkty i usługi

^

Enkodery

Nasi dostawcy gwarantują znakomitą dokładność enkoderów. Posiadamy szeroki asortyment enkoderów zarówno optycznych, jak i magnetycznych.

^

Obrotnice i rollpostery

Reklama jest bardziej skuteczna, gdy jest ruchoma. Wykonujemy obrotnice reklamowe dostosowane do Twoich wymagań i funduszy.

^

Czytniki i interpolatory

Pomożemy Ci dobrać odpowiedni czytnik 1-, 2-, 3- lub 4-osiowy do Twojego sprzętu. W swojej ofercie mamy również interpolatory i interfejsy TTL/HTL.

^

Akcesoria

Posiadamy również konwertery sygnału, sprzęgła oraz szeroki wachlarz wtyczek.

^

modernizacja

Przywrócimy sprawność Twoich maszyn. Mamy prawie 30-letnie doświadczenie w modernizacji obrabiarek konwencjonalnych oraz sterowanych numerycznie.

^

renowacja sterowania

Zwiększamy dokładność urządzeń, montujemy sprawdzone systemy CNC. 

^

Naprawa i konserwacja obrabiarek

Kasujemy luzy, wymieniamy podzespoły,  poprawiamy geometrię tokarek i  wytaczarek. Zabezpieczamy obrabiarki przed uszkodzeniami  mechanicznymi i termicznymi.

^

diagnoza

Oceniamy stopień zużycia podzespołów, śrub, łóż.     

Nie znalazłeś interesującej Cię usługi lub potrzebnego produktu?

 

  Skontaktuj sięz nami:
  +48 609 573 298

tech@enkodery.krakow.pl

  Od 1992 roku na rynku

  Od 1992 roku specjalizujemy się w automatyce przemysłowejPrawie trzydziestoletnie doświadczenia sprawia, że wyróżniamy się na tle konkurencji, a Państwu dajemy pewność, że zlecone nam zadania będą spełniały wymagania.

  Wykonujemy:

  • nawijarki sprężyn,
  • renowacje piecy,
  • monitoring linii przemysłowych,
  • renowacje sterowania
  • montaże systemów pomiarowych. 

   

  Zajmujemy się również sprzedażą enkoderów obrotowych i liniowych (HEIDENHAIN, Lenord+Bauer, Precizika, SINO, Atek, LARM).

  Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem enkoderów firmy Precizika.

  HEIDENHAIN encoders
  Lenord+Bauer
  Atek enkodery

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas

  13 + 7 =