Liniały pomiarowe

Posiadamy szerką gamę liniałów magnetycznych oraz optycznych. Liniały sprawdzają się w pomiarze przemieszczenia liniowego. W naszej oferice znajdziesz również czujniki pomiarowe zapewniające wysoką dokładność w całym zakresie pomiarowym.

Jeżeli szukasz liniału włoskiej lub niemieckiej firmy, to pomożemy Ci go sprowadzić, ale co powiesz na liniał 3-4 razy tańszy, a nieodbiegający jakością i budową?

Szukam zamiennika

Współpracujemy z tymi znanymi i mniej znanymi producentami liniałów. Jeżeli liniał o określonych parametach pomożemy dopasować zamiennik nieodbiegający budową i jakością od oryginału. Oferujemy liniały takich firma jak:

Precizika Metrology

Litewska firma działa w branży od ponad 50 lat, ma długą tradycji w zakresie projektowania i produkcji urządzeń metrologicznych – obrotowych, kątowych, liniowych i optycznych.

HEIDENHAIN

HEIDENHAIN  konsekwentne dąży do wdrażania coraz doskonalszych technicznie i jednocześnie niezawodnych produktów, otwartych na potrzeby klienta.

Lenord + Bauer

Asortyment firmy obejmuje czujniki magnetyczne do pomiaru ruchów obrotowych i liniowych, a także inteligentne systemy sterowania i napędu.

ATEK

Firma ATEK Electronics Sensor Technologies Inc. z całą pewnością jest liderem rynku czujników do kontroli położenia i urządzeń pomiarowych w Turcji.

Sino

Sino jest największym na świecie producentem wysokiej jakości liniowych systemów pomiarowych do obrabiarek i produktów do pomiaru wartości pomiarowych.

US Digital

US Digital projektuje i produkuje optyczne enkodery, inklinometry i komponenty do sterowania ruchem.

Kübler

Grupa Kübler należy dzisiaj do wiodących na świecie specjalistów w zakresie czujników pozycjonowania i ruchu.

TELA Merilni Sistemi

Słoweński producent systemów pomiarowych do obrabiarek, robotów i precyzyjnych urządzeń pomiarowych.

SICK

SICK Group koncentruje się na rozwoju, produkcji i dystrybucji czujników, systemów i usług dla technologii automatyki przemysłowej.

Pytanie o zamiennik

6 + 1 =

Potrzebujesz oferty lub wsparcia technicznego – napisz lub zadzwoń